Červenec 2009

Zombie shop

28. července 2009 v 15:34 | Ashley |  Clothes ☼
Víte jak jsem kdysi říkala že mě baví navrhovat móda? Tak jsem se rozhodla postupem času udělat svůj vlastní e-shop s tričkama.Už asi z názvu poznáte o co v téhle značce půjde.Trička budou drahé,protože barva není zrovna nejlevnější.Budu se snažit dělat hezká trička kde není moc barev:) Ještě vás budu informovat.
tak díky za trochu pozornosti,ahoj Ashley.

Guns n´ roses

27. července 2009 v 8:49 | Ashley |  Music ♪

Populární hardrocková skupina založená v Los Angeles v roce 1985. Axl Rose, vl. jm. William Bailey (nar. 1962) a Izzy Stradlin, vl. jm. Jeffrey Isabelle (nar. 1967) spolu předtím působili ve sk. Rose, později Hollywood Rose. S. Adler (nar. 1965) a Slash, vl. jm. Saul Hudson (nar. 1965) hráli v kapele Road Crew, k níž se krátce před vznikem Guns n´Roses přidal Duff McKagan (vl. jm. Michael McKagan, nar. 1965). Prapůvodní názvy byly Heads Of Amazon a AIDS. Tehdy se v kapele mihli též Tracii Guns (g) a Rob Gardner (dr).

Nová kapela získává postupně ohlas m.j. i díky své image - výtržnosti, alkohol, drogy. V květnu 1986 jim vychází 1. EP - Live … Like A Suicide, na značce Uzi - Suicide (později ho vydá i Geffen). Kapela v té době hodně koncertuje (i v Anglii). Debutové album se prosazuje postupně a špičky americké hitparády dosahuje až v srpnu 1988. S dalším zpožděním pak uspěje i v Anglii.

V r. 1988 dosahuje vrcholu americké hitparády i singl Sweet Child O´Mine. Mezi úspěšné singly patří i Welcome To The Jungle (1988) a Patience (1989). Dobře si vede také deska "G n´R Lies" (1988). V říjnu 1990 skupinu opouští S. Adler, kterého nahrazuje M. Sorum (předtím The Cult). Mezitím ve studiu krátce bubnoval i Adam Marples. S kapelou začíná spolupracovat také klávesista Dizzy Reed.

Krátce po vydání dvojice alb "Use Your Illusion I" a "Use Your Illusion II" (1991) (v září 1991) odchází I. Stradlin. Vystřídal ho Gilby Clark. V r. 1993 vychází D. McKaganovi sólové album Believe In Me (na zn. Geffen). Na konci r. 1994 se v sestavě namísto Clarka objevuje Paul Huge. V r. 1996 se Sorum a McKagan objevují v projektu Neurotic Outsiders (společně se Steve Jonesem ze Sex Pistols a Johnem Taylorem z Duran Duran).

Na konci r. 1996 ohlašuje Slash odchod ze skupiny. V r. 1997 ho následuje Sorum a v r. 1998 McKagan. Ten se vrací ke své někdejší kapele Ten Minute Warning, s nimiž níž natáčí nové album. Záhy mu vychází druhá sólová deska Beautiful Disease (na zn. BMG).


Metallica

24. července 2009 v 22:16 | Ashley |  Music ♪

Jedna z nejvýraznějších metalových skupin světa, klasikové tohoto stylu (zpočátku řazeni k odrůdě thrash nebo speed). Sami přiznávají prvotní vliv Black Sabbath. Navíc výborní instrumentalisté. Skupina vzniká v r. 1981 v americkém Norwalku (poblíž L.A.), když se jejich budoucí bubeník Lars Ulrich (nar. 1963, původem Dán)podává inzerát do novin že hledá členy do skupiny, na inzerát odpověděl James Hetfield (nar. 1963). Ten působil v kapelách Obsession a Leather Charm. Společně pak v L.A. nahrávají skladbu Hit The Lights (s kytaristou Lloydem Grantem) pro kompilaci Metal Massacre. Následně se připojují McGowney a na jaře 1982Dave Mustaine. (Tutéž skladbu nahrávají ještě jednou.)

V r. 1982 se v kapele mihl kytarista Jeff Warner a R. McGowneyho střídá Cliff Burton (nar. 1962, ze skupiny Trauma). O rok později se stěhují do New Jersey, Dave Mustaine je vyhozen kvůli alkoholu a drogám, (poté zakládá skupinu Megadeth) a novým kytaristou se stává K. Hammet (nar. 1962, ze sk. Exodus). V té době Metallica začíná natáčet vysoce hodnocené debutové album "Kill Em´All". Dobře si vede i album "Ride The Lightning" (1984) a ještě lépe výborná deska "Master Of Puppets"(1986) které je krityky hodnocené jako jejich nejlepší album a spolu s "Ride the Lighting" tvoří pilíře trash metalu. Kapela se zároveň stává velkou koncertní atrakcí a hodně se věnuje živému vystupování.

V září 1986 tragicky umírá při autobusové nehodě Cliff Burton, den po jeho pohřbu kapela dělá konkurz na nového basáka jímž se stal Jason Newsted (nar. 1963, ze skupiny Flotsam And Jetsam). V roce 1988 se kapela účastní turné Justice tour a v Anglii se prosazuje hitem Harvester Of Sorrow. Velmi úspěšné je i album "... And Justice For All" (1988) a z něho pocházející skladba One, která je i jejich prvním videoklipem, následně za ni dostávají Grammy.

Stejně je rok poté oceněna i skladba Stone Cold Crazy kterou převzali ze staré tvorby kapely Qeen. Vrcholem komerčního úspěchu se stává deska "Metallica",nazývaná též "Black Album" (1991) znamenající 1. příčku v americkém i v evropském žebříčku. I ta dostala Grammy. Album "Load" (1996) a "Reload" naznačují posun ke zjemnění soundu, poté následuje album "Garage Inc."(1998), které obsahuje předělávky jiných kapel. V roce 1999 skupina vydává CD a DVD "S&M" kde si zahrála se symfonickým orchestrem. Toto album bylo poslední pro Jasona Newsteda který kapelu v roce 2001 opustil.

Metallica se dává do natáčení alba "St.Anger", na kterém na záskok basuje jejich producent Bob Rock, nahrávání je ztíženo odchodem Jamese Hetfielda na protialkoholové léčení, v roce 2003 se ke skupině přidává nový basák Rob Trujillo (skupina Black Label Siciety, Ozzy Osbourne).Po jeho přichodu skupina vydává "St. Anger".


Zombie girl by ME!

24. července 2009 v 0:44 | Ashley |  World of pics ◄
Moje tvorba,takže nekopírovat.

AFI

23. července 2009 v 21:04 | Ashley |  Music ♪
AFI ( A Fire Inside) je alternativní rock skupina z Ukiah, Kalifornie, Spojené státy . AFI - čtyř členná Punk rocková skupina - byla vytvořena v roce 1991 Daveyem Havokem (zpěv), Markem Stopholesem (kytara), Vicem Chalkerem (basa) a Adamem Carsonem (bubny) v Ukiah, Kalifornii. Basista Vic ztratil o skupinu zájem a byl nahrazený Geoffem Kresgeem . Kresge opustil AFI a stal se součástí skupiny Tyger Army (nyní hraje pro Horrorpops ) a post převzal Hunter Burgan . Nakonec, kytarista Mark Stopholese byl nahrazený Jadem Pugetem, který jeden čas působil ve skupině Loose Change.
Biografie

AFI funguje od roku 1991. Vznikla, když členové navštěvovali vysokou školu v Ukiah, Kalifornii. Adam Carson (bubny) a Davey Havok (zpěv) poprvé se seznámili na školním fotbale. Adam, hrál na bratrovu bubnovou soupravu, Davey ( člen školního sboru), byl velmi talentovaný jako zpěvák, se dali do hromady s kytaristou Markem Stopholesem. AFI - jejich první věcička byla EP's "Dork" (1993) - udělaná s pomocí Jadea Pugeta ze skupiny "Loose Change" (budoucího kytaristu AFI).

Brzy se AFI rozpadla, když se členové skupiny přesunuli do různých vysokých škol. Třeba Kalifornská univerzita v Berkeley, kde Havok začal studovat z Angličtinu a psychologie a Kalifornská univerzita v Santa Barbaře. Originální basista Geoff Kresge se přesunul do New York kde začal hrát se skupinou "Blanks 77". Pak se zase dali dohromady, kluci se rozhodli vypadnout z Univerzity a začali zase hrát a věnovat se jen skupině. V letech 1993 a 1995 se uvolnili a nezávisle na sobě udělali vinyly EP's ("Behind the Times", "Eddie's PicnicAll Wet", "This is Berkeley, Not West Bay", "AFI/Heckle", and "Fly inthe Ointment"), a nakonec vydali album Answer That and Stay Fashionable.

Jejich druhé album, Very Proud of Ya , bylo vydáno v roce 1996 (Nitro Label, načemž se jejich basista Geoff Kresge rozhodl opustit skupinu pro osobní důvody. Basista, Hunter Burgan (The Force) zaskočil jako opora za Kresge na album Very Proud of Ya . On pokračoval, pomáhal dál AFI na albu Shut Your Mouth and Open Your Eyes a byl a stal se na čas členem skupiny.

Po nahrávání EP v roce 1998, Mark opustil skupinu, a byl nahrazen kytaristou Jadem Pugetem (Redemption 87 and Loose Change) , skupina se dala do hromady sladila se s novým zvukem a vydala nové album. Pak vydali Black Sails in the Sunset (Nitro 1999), All Hallow's EP (Nitro 1999), The Art of Drowning album (Nitro 2000), jejich originální tvrdá hudba byla dost podobná horror punku 80 let. Jejich další album, Sing the Sorrow bylo vydaný v podstatně větším nahrávacím studiu DreamWorks v březnu 11, 2003. Toto album zobrazuje různé muzikální směry, a ztratil některé z prvků agresivního punku a zvuk předchozích alb.další bylo Decemberunderground vydané v magické datum 6.6.2006

na 29.září je naplánovaná další deska z názvem Crush Love

Scary things about me

23. července 2009 v 11:27 | Ashley |  Me ☺
Nebudu začinát jako každý teenage blog.Jmenuju se Ashley a možná mě znáte z minulého blogu.Začínám od znova z blogem,protože mám pocit,že už jsem vyrostla z věku "ježííš ten je sladkeeey".Kdo zná ví o kom je řeč,a kdo neví..to je jen dobro pro něj.Je mi 14 a v prosinci 22. oslavím patnáctiny,netěším se.Moje hudební duše táhne ke kytarám,a proto taky tenhle blog bude o nich.Kytarám říkám Sladký dřevo,tak kdybych náhodou tenhle výraz ještě někdy použila ať víte co to je.Moje oblíbenkyně jsou Gibson Les Paul,ale taky třeba SG nejsou špatný.Poslouchám spoustu kapel,ale nejraději mám Guns n roses,Metallicu a AFI.Taky moje duše táhne k módnímu návrhářství,ale to asi každý.A stejně pokuď se tomu plně nevěnujete,tak z vás nic nebude.Já opravdu už nevím,co mám o sobě napsat.Když člověk skoro půl roku tzv. Nebloguje,tak vypadne ze cviku.Ale mě to ani nevadí.Tenhle blog nebude o mě,ale o mojich zájmech a hudbě,kterou poslouchám. pro odstrašení vám přidám pár mojich fotek: